November 15-16-17. 2-8. évfolyamon





Antal Mária
Bába Imréné Juhász Zsuzsanna 15.nov 16.00 fejlesztő terem
Bánlakiné Németh Ildikó 16.nov 16.00
Barcza László 16.nov 17.30-18.30 8.b terme
Bauer Andrea
Burucs Erika 16.nov 17.00-18.00
Demény Gabriella 17.nov 15.00-16.00 ig.helyettesi iroda
Dobos Éva 16.nov 16.30
Dudás Sándorné
Farkasné Horváth Mira 15.nov 16.00-17.00 ig. iroda
Fehérné Sebő Klára 15.nov 16.45-17.45 53. terem
Greksa Judit 15.nov 16.00-17.00 földrajz terem
Gubiczáné Sziklai Edit 17.nov 16.00-17.00
Helembai Jánosné 15.nov 16.30
Hevér Ferenc
Holevász Katalin 17.nov 17.00-18.00
Honosi Ágnes 15.nov 17.00 5.d terme
Horváth Vince 16.nov 16.30-17.30
Horváth-Páhi Éva 15.nov 17.00-18.00 10-es terem
Horváthné Láposi Éva 17.nov 16.00-17.30 6.m terme, 37. terem
Jahutka Szilvia 15.nov 16.30
Jakus Tibor 15.nov 16.30
Juhász Margit 15.nov 16.00 fsz. angol terem
dr.Kántor Tiborné 15.nov 16.00-17.00 36-os term
Kanyukné Kornyicki Erika 16.nov 16.30-17.30 7.m terme
Kapuvári Györgyné 17.nov 16.00-17.00 fsz. 66. terem
Kardos Tamásné 16.nov 15.00-16.00 ig.helyettesi iroda
dr.Kerekesné Agárdi Noémi 15.nov 16.30
Kis Éva 16.nov 17.00 8.d terme
Konczné Juhász Andrea 16.nov 15.00-16.00 10. terem
Kövér Gábor
Ladányiné Halász Ilona
László Ágnes 17.nov 16.30-17.00
László Gyöngyvér 17.nov 16.30 3. d terme
László Judit 17.nov 17.00-18.00 fsz. 13. terem
Mendrey László 16.nov 16.30-17.30
Mező Márta 15.nov 17.00 5.m terme
Mikó Orsolya 16.nov 17.00-18.00
Molnár Amara 17.nov 16.30
Molnár Zsuzsanna 16.nov 17.30-18.30
Molnárné Simon Judit 16.nov 16.30
Nagy Andrea
Nagy Ivánné 16.nov 16.30-17.30 saját termében
Nahóczky Ilona 16.nov 16.00-17.00
Págyiné Milfai Erzsébet 16.nov 16.30
Pataki Evelin 15.nov 15.45 fsz. rajzterem
Pogány Gabriella 15.nov 17.00
Pozsgai Viktor 16.nov 17.00-18.00
Rabbné Renner Ildikó
Rákóczi Mariann 16.nov 17.00
Simainé Fenyvesi Judit 16.nov 17.30-18.30
Sisa Péterné 17.nov 16.30-17.30 8.b terme
Somogyi Írisz Mária 16.nov 19.00-19.30 fsz. fejlesztő terem
Székely Szilvia 16.nov 16.30
Sztrida Elvira 17.nov 16.30 3.d terme
Takács Ágota 16.nov 16.30-17.30 4.a termében
Tánczos Rita Andrea 16.nov 17.00-18.00
Török Károly 15.nov 16.00-17.00 fsz. 66. terem
Török Margit 16.nov 16.30
Varga Szilvia
Várkonyiné Koza Aranka 16.nov 17.30
Vass-Bögi Éva 
Víg Balázsné 15.nov 16.30-17.30
Wolf Lászlóné
Wolskyné Farkas Mónika 15.nov 16.30