Fogadóóra: November 12-16.
Nyílt nap felsőben: November 12-13.
Nyílt nap alsóban: külön kiírás szerint






név fogadóóra terem nyílt nap:
1.      Antal Mária 11.12. 16.30 fsz/8  11.16. 3-5. óra
2.      Bába I. Juhász Zs. 11.12. 16.00 fsz/64  
3.      Bánlakiné N. Ildikó 11.13. 16.30-17.30 I/33  
4.      Barcza László 11.12. 18.00-19.00 II/59  
5.      Bauer Andrea 11.12. 16.30 fsz/8  11.16. 3-5. óra
6.      Burucs Erika 11.14. 16.30-17.30 II/51  11.14
7.      Demény Gabriella 11.14. 15.00-16.30 I/iroda  
8.      Faltay Lászlóné 11.12. 16.00-17.00 I/31  
9.      Fehérné Sebő Klára 11.13. 16.00-17.00 II/53  
10.Frick Judit 11.13. 16.00-17.00 fsz/11  
11.Gál Lajos 11.13. 16.00-17.00 I/tanári  
12.Gubiczáné Sziklai Edit 11.12. 16.00-17.00 I/39  
13.Hámori Róbertné megtartották 10.25-én    
14.Helembai Jánosné 11.13. 16.30-17.30  fsz/2 11.14. 1. óra
15.Holevász Katalin 11.13. 17.00-18.00 II/61  
16.Honosi Ágnes 11.12. 16.00-17.00 fsz/tesi tanári
17.Horváth Vince 11.12. 16.00-17.00 II/47  
18.Horváthné Láposi Éva 11.12. 17.00-18.30 I/37  
19.Jahutka Szilvia 11.12. 16.00-17.00 II/50  12.nov
20.Jakus Tibor 11.12. 17.00-18.00 II/51  
21.Jávorszky Ágnes 11.15. 16.30-17.30 fsz/5  11.13. 1. óra
22.Jusztné Németh Noémi 11.13. 16.00-17.00 fsz/10  
23.dr.Kántor Tiborné 11.12. 16.00-17.00 I/36  
24.Kanyukné Kornyicki E. 11.13. 15.00-16.30 I/38  
25.Kapuvári Györgyné 11.12. 15.00-16.00 fsz/7  
26.Kardos Tamásné 11.13. 15.00-16.00 I/33  
27.Kis Éva 11.12. 16.00-17.00 II/60  
28.Konczné Juhász Andrea    
29.Kövér Gábor 11.12. 16.00-17.00 II/58  
30.Ladányiné Halász Ilona 11.15. 16.30 fsz/6 11.15. 1. óra
31.László Ágnes 11.14. 16.00-17.30 fsz/9  
32.László Gyöngyvér 11.15. 17.00- II/46  
33.Ligay Csilla 11.15. 16.30-17.30 fsz/5   11.14. 1. óra
34.Mendrey László 11.12. 16.30-17.30 I/stúdió  
35.Mező Márta 11.12. 16.30 -17.30 I/29  
36.Molerné Péterszegi Edit 11.12. 16.00-17.00 fsz/tesi tanári
37.Molnár Barbara 11.12. 16.00-17.00 I/28  
38.Molnár Amara 11.13. 16.30- II/48  
39.Molnárné Simon Judit megtartották 10.25-én    
40.Muhari László Tamás 11.12. 15.00-16.30 I/iroda  
41.Nagy Andrea 11.13. 17.30-18.30 fsz/tesi tanári
42.Nagy Ivánné 11.13. 17.00-18.00 fsz/4 11.13. 4. óra
43.Nahóczki Ilona Georgina 11.12. 16.00-17.00 fsz/3  
44.Nehéz-Posony Zsuzsanna 11.12. 16.00-17.00 fsz/12  
45.Ollé Katalin 11.12. 16.00-17.00 I/27  
46.Págyiné Milfai Erzsébet 11.12. 16.00- fsz/21  
47.Pogány Gabriella 11.12. 16.00- fsz/13  
48.Pozsgai Viktor 11.12. 17.10-18.00 fsz/11  
49.Rabbné Renner Ildikó 11.15. 16.30- fsz/6 11.15. 2. óra
50.Rácz Krisztina 11.12. -17.00- I/48  
51.Simainé Fenyvesi Judit 11.14. 16.00- fsz/1 11.14. 1-3. ó
52.Sisa Péterné 11.13. 16.00-17.00 I/iroda  
53.Somogyi Írisz Mária 11.13. 18.00-19.00 fsz/67  
54.Székely Szilvia 11.12. 17.30-18.30 II/52 11.12. 5. óra
55.Sziráczki Éva Rozália 11.12. 16.00-17.00 I/tanári  
56.Sztrida Elvira 11.15. 17.00- II/46  
57.Takács Ágota 11.13. 17.00-18.00 fsz/4  11.13. 3. óra
58.Tánczos Rita Andrea 11.14. 16.30-17.30  II/51 14.nov
59.Török Károly 11.12. 16.00-17.00  fsz/66  
60.Török Margit 11.12. 16.30-17.30 II/52 11.12 2. óra
61.Várkonyiné Koza Aranka 11.12. 16.30-17.30 fsz/14  
62.Vass-Bögi Éva 11.12. 15.00-16.30 fsz/25  
63.Víg Balázsné 11.13. 16.30-17.30 fsz/2 11.16. 3. óra
64.Wolf Lászlóné 11.13. 16.00-17.00 fsz/15