Osztályok



2.a

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Burucs Erika

Tánczos Rita

  1. Balonyi Kamilla
  2. Bárkányi Zsófia
  3. Ficzere Gergő
  4. Hara Dániel
  5. Harmati Dániel Márk
  6. Illés Tímea Melinda
  7. Járóka Blanka Franciska
  8. Jolánkai Tamás
  9. Kis Milán Balázs
  10. Kondor Belián
  11. Kovács Ella
  12. Lukasik Nóra Laura
  13. Máj Csaba Geraszim
  14. Mészáros Fanni
  15. Paár Ákos
  16. Rőth Péter Iván
  17. Sárdi Gréta Szófia
  18. Szántó Lara Tifani
  19. Szűcs Máté Ferenc
  20. Tóth Zsigmond András
  21. Türk Ágota
  22. Vass Vince
  23. Wolsky Bálint



2.b

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Kerekesné Agárdi Noámi

Wolskyné Farkas Mónika

  1. Aczél Attila Dávid
  2. Antal Bendegúz
  3. Ányos Tamás
  4. Gulyás Anna Barbara
  5. Hódosi Lili
  6. Jezerniczky Liza
  7. Kocsis Hunor
  8. Kovács Ferenc
  9. Kristó Fruzsina
  10. Lois Lina Zsuzsa
  11. Lugosi Jázmin
  12. Matuz Vince
  13. Novák Lili Boglárka
  14. Orji David Chidi
  15. Sebestyén Nóra Zselyke
  16. Szabó Balázs Dávid
  17. Szabó Csanád Vitéz
  18. Szőcs Hanna Petra
  19. Szűcs Johanna Panna
  20. Trauninger Maja
  21. Vasas Petra Adrienn



2.c

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Török Margit

Nagy Ivánné

  1. Áfra-Turay Máté
  2. Blumenthal Csaba Dávid
  3. Bodrogi-Ivády Krisztián Krisna
  4. Borzi Szafira Dorottya
  5. Budai András Timur
  6. Horváth Brigitta Zorka
  7. Horváth-Muzsi Júlia
  8. Jolsvai Máté Kristóf
  9. Molnár Liliána Hanna
  10. Papp Barnabás Máté
  11. Poós Ádám
  12. Rácz Dorina
  13. Rák Réka Maja
  14. Szalka Luca
  15. Szigeti Flóra Korina
  16. Szilágyi Milán
  17. Tanárki Dávid Alex
  18. Wenczl Alexandra Éva



2.m

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Székely Szilvia

Makay-Boros Anikó

  1. Adamek Ferenc Olivér
  2. Cserna Zoltán
  3. Győri Levente
  4. Horváth Lívia Éva
  5. Jurás Gréta Petra>
  6. Katona Csenge
  7. Klenyán Dávid
  8. Komáromi Gergely
  9. Lámfalusi Patrícia Hanna
  10. Lengyel Bálint
  11. Nagy Emma Bianka
  12. Nagy-Szendrei Marcell
  13. Radnics Nóra Zorka
  14. Salamon Alex Bence
  15. Szabó Nóra
  16. Szabó Zoárd Gellért
  17. Szántó Laura Alexa
  18. Töreki Zsófia
  19. Vágvölgyi Bence
  20. Végvári Zsolt Dominik
  21. Zsögön Emma



3.a

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Molnár Amara

Rácz Kiszta

  1. Balázs Gergely
  2. Barbalics Attila
  3. Bradák Kiara Krisztina
  4. Járóka Fruzsina
  5. Korcsog Jázmin Roxána
  6. Kovács Levente
  7. Madár Zsófia
  8. Máj Aletta Kiara
  9. Menyhárt Noel Béla
  10. Miklós Kornél Alex
  11. Nagy Gergely
  12. Polczer Márk
  13. Rossz Lilien
  14. Sütő Merse Dominik
  15. Troszt Benjámin
  16. Vastag Zsombor



3.b

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Sztrida Elvira

László Gyöngyvér

  1. Barta Dorottya
  2. Barta Dorottya
  3. Erdei Manna
  4. Farkas Mirella
  5. Fekete Attila Gergő
  6. Habarics Arnod
  7. Horváth Kincső Viola
  8. Imreh Flóra Tamara
  9. Járomi Hanna Noémi
  10. Kaminszki János István
  11. Kovács Ádám Frederik
  12. Kovács Gábor
  13. Krausz Regina Veronika
  14. Linzer Milán
  15. Máté Dávid Mór
  16. Nádor Borsa Tamás
  17. Pollák Pentele Mihály        magántanuló
  18. Sera Kristóf Attila
  19. Srankó Zsófia
  20. Sulyok Benedek András
  21. Szabadi Jázmin Roxána
  22. Tóth Nikolett
  23. Zólyomi Anna


3.m

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Molnárné Simon Judit

Hámori Róbertné



  1. Bagi Ádám
  2. Blumenthal Mózes
  3. Bódog Tamara Krisztina
  4. Gell Franciska
  5. Kádár Márkó Noel
  6. Kelemen Szonja Anna
  7. Kerekes Lili
  8. Kolláth Adél
  9. Mihalik-Dévai Marcell
  10. Nemesy Nelli
  11. Pálinkás Erik
  12. Polgári Niobé Bernadett
  13. Sándor Enikő Anna
  14. Seres Kira
  15. Simon Hunor
  16. Szántó Balázs
  17. Szauter Márk Pál
  18. Szűcs Hanna Izabella
  19. Triffa Nóra Fanni

4.a

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Simainé Fenyvesi Judit

Németh Veronika




  1. Füle Viktória
  2. Gergely Dóra
  3. Horváth Laura Daniella
  4. Hudácskó Zsófia
  5. Kapitány Boglárka
  6. Kapornai Mátyás Gábor
  7. Kiss Marcell
  8. Koltai Kira Éva
  9. Máté Ajsa Heléna
  10. Pokorny Lili Nóra
  11. Pozsgai Petra
  12. Quigley Natalie Emese
  13. Sátor Zsófia
  14. Schreiner Márk
  15. Schreyer Liliána
  16. Tóth Zsombor Bence
  17. Türk Jusztina
  18. Zana Zoé



4.b

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Takács Ágota

Deák Tímea




  1. Aklan Dalma
  2. Balogh Andzseló
  3. Balogh Dzsúlió
  4. Bleichner Márk
  5. Farkas Nikolett
  6. Gátszegi Gergely
  7. Karsai Dóra Rebeka
  8. Király Adrienn Dóra
  9. Kovács Miklós György
  10. Madics Viktória
  11. Masud Elahá Morszál
  12. Mészáros Oszkár Vid
  13. Mityók Norbert
  14. Pándi Zsuzsanna Éva
  15. Polgári Athena Gyöngyvér
  16. Szántó Inez Gréta
  17. Teremi-Berta Petra
  18. Tunyogi Viktor István
  19. Valu Bence
  20. Varga Bernadett Amanda



4.m

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Vígh Balázsné

Tóthné Fürjes Zsuzsanna




  1. Dobróczi Dániel
  2. Droppán Sára
  3. Farkas Botond
  4. Farkas Kata
  5. Gönci Hanna
  6. Héri Balázs
  7. Jenei Dávid
  8. Kelemen Zsombor Jenő
  9. Kiss Janka Zsófia
  10. Kovács Lívia
  11. Kulcsár-Szabó Bendegúz
  12. Molnár Csenge Kincső
  13. Nagy Bendegúz
  14. Nagy Regina Emília
  15. Oláh Zsófia
  16. Pálmai Kornélia
  17. Sárdi Szonja Júlia
  18. Stella Milán Benedek
  19. Szabó Zétény Miklós
  20. Szalai Péter
  21. Székely Blanka
  22. Szényei Bence Viktor
  23. Szűcs Ádám László
  24. Tampu-Czompoly Cintia



5.a

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Kis Éva




  1. Bárdi Martin
  2. Bittó Viktória
  3. Borbéy Boglárka
  4. Czikora Gergő Bálint
  5. Dér Lilla Olívia
  6. Diamant Márk Zoltán
  7. Ferenczi Roland Dániel
  8. Hanák Ronald
  9. Holhos Máté Károly
  10. Istók Ádám
  11. Jezerniczky Zsófia
  12. Koncz Regina Réka
  13. Kovács István Csaba
  14. Lakatos András
  15. Lancsarics András
  16. Lepenye Bojta
  17. Lukasik Bence Tamás
  18. Nagy Patrik Péter
  19. Orgován Ivett
  20. Perity Regina
  21. Rippel Fanni Réka
  22. Ruskovics Kitti
  23. Sánta Noel
  24. Somogyvári Sára
  25. Székely Patrícia
  26. Szénási Fanni
  27. Szoó-Kovács Artúr
  28. Takács Maja



5.b

2018/2018. tanév

Nehéz-Posony Zsuzsanna




  1. Babay-Bognár Kinga
  2. Balikó Ádám
  3. Benke Adina Leila
  4. Daneshgar Milad Mehram
  5. Fülöp Tamás
  6. Gombolai Benjámin
  7. Héri Attila István
  8. Illés Adrienn Nikolett
  9. Illés Gergely András
  10. Jacsó Szabolcs Alex
  11. Kiss Brigitta Kinga
  12. Kolláth Áron
  13. Komjáthy Krisztián Noel
  14. Kovács Adrián Matthew
  15. Lakos Fanni
  16. Laza Attila
  17. Moór Bence Péter
  18. Platskó Vivien Katalin
  19. Siklósi Zalán
  20. Szalai Emma
  21. Szalai Renáta
  22. Tarcsa Dorina Fanni
  23. Tausz Ádám
  24. Thaller Patrícia
  25. Újvári Csenge
  26. Varga Zsófia Laura



5.c

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Mező Márta




  1. Balogh Márk
  2. Bier Bernadett
  3. Bier Kitti
  4. Daróczi Balázs Nándor
  5. Fási Fülöp
  6. Fazekas Cecilia
  7. Fodor Márk
  8. Gajdos Bernadett
  9. Győri Zoltán
  10. Hagymási Csenge
  11. Hegedűs Noémi
  12. Jámbor Liliána
  13. László Enikő Anna
  14. Lőrincz Richárd Marcell
  15. Makai Bálint
  16. Mina Balázs
  17. Paár Gergely
  18. Parilla Ditta
  19. Rátosi Barbara
  20. Sebestyén Noémi
  21. Selmeczi Máté
  22. Siemelink Jozefin Ilona
  23. Szilágyi Kitti
  24. Szűcs Marcell Sándor
  25. Tóth Krisztián Gábor
  26. Varga Bendegúz Bence



6.a

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Ollé Katalin




  1. Babay-Bognár Péter
  2. Bányai Csongor János
  3. Bencze Henrietta
  4. El Gohul Sami
  5. magántanuló
  6. Fekete Dániel Zoltán
  7. Felföldi Ádám
  8. Gölley Kata
  9. Gracza Gergely Máté
  10. Gyulafi Emma Nóra
  11. Horváth Norbert
  12. Karádi Zalán
  13. Kerekes Balázs Imre
  14. Komán Atilla
  15. Lucskai Milán Tamás
  16. Nádor Gara Tamás
  17. Oláh Dániel
  18. Orbán Szabolcs
  19. Paár Norbert
  20. Papp Cintia Etelka
  21. Pozsgai Bertalan
  22. Romsics-Fodor Lili Hanna
  23. Sárkány Angéla
  24. Szabó Gergő Szilárd
  25. Szalai-Tóth Csaba
  26. Székely Liliána
  27. Tasnádi Hanna



6.b

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Horváthné Láposi Éva




  1. Aranyos Benjámin
  2. Barta Lilien
  3. Csépai Edina
  4. Csizmadia Orsolya Margit
  5. Dér Balázs János
  6. Ernhoffer Dávid
  7. Földvári Melinda
  8. Haus Zsolt
  9. Horváth Bálint Zoltán
  10. Jurás Bence Kristóf
  11. Kerekes Péter
  12. Kiss Martin
  13. Klemencz Péter
  14. Koppány Málna
  15. Lámfalusi Antónia Eszter
  16. Lovas Léna
  17. Lukács Balázs András
  18. Nagy Luca
  19. Poós Dávid
  20. Radnics Dominik Gábor
  21. Szabó Zsombor Péter
  22. Szász Gergely Gábor
  23. Szegő Kristóf
  24. Szilágyi Panka
  25. Tarcsa Barnabás Roland
  26. Takács Gergő László
  27. Tarcsai Barnabás Roland
  28. Tokodi Lola
  29. Tóth Dóra



6.c

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Pál Dánielné

Török Margit




  1. Aranyos Virág
  2. Bíró Nándor Kende
  3. Csernus Marcell
  4. Dézsi Áron
  5. Erdélyi Attila Marcell
  6. Farkas Dávid
  7. Hajnal Vince
  8. Hazenratz Alexandra Gabriella
  9. Hegedűs Martin
  10. Horváth Dávid
  11. Horváth-Muzsi Balázs
  12. Huber Balázs
  13. Kiss Dorottya
  14. Kósa Ivett
  15. Kurucz Viktória
  16. Magyar Vénusz Inez
  17. Pethő Levente
  18. Polgári Heléna Petra
  19. Rátosi Viktória Krisztina
  20. Sánta Norbert
  21. Sátor Tünde
  22. Simon Emese
  23. Sipos Márton Attila
  24. Szényei Balázs Norbert
  25. Szigeti Konrád
  26. Szoó-Kovács Tódor István



7.a

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Kardos Tamásné




  1. András Réka
  2. Bai Máté
  3. Baksa Kitti
  4. Balogh Anita
  5. Bozi Alexander
  6. Futó Erika
  7. Görömbei Anna
  8. Hagymási Virág
  9. Imreh Boróka Anna
  10. Istók Kende
  11. Kiss Krisztofer
  12. Kovács Judit
  13. Márton Fanni
  14. Mecskó Lili Anna
  15. Nagy András
  16. Nagy Márton
  17. Nagyváradi Gréta
  18. Németh Napsugár
  19. Schiller Laura Alexa
  20. Sütő Bence
  21. Svéda Péter
  22. Szesztai Benedek
  23. Vájlok Réka Zita
  24. Váradi Szilárd Valentin



7.b

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Barcza László




  1. Báder Máté Zalán
  2. Danits Jázmin
  3. Fejérvári Gábor
  4. Galántai Zoé Natasa
  5. Hitka Viktória Vanda
  6. Jacsó Krisztián Bence
  7. Járóka Ágoston Bence
  8. Jordanics Zsolt
  9. Kéri István
  10. Kertész Ivett Adrienn
  11. Lázár Marcell
  12. Meiszterics Marcell
  13. Mészáros Lukács Imre
  14. Sági Hanna Magdaléna
  15. Szántó Róbert
  16. Takács Hajnalka
  17. Tausz Péter
  18. Varga Ildikó Beatrix



7.d

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Pozsgai Viktor




  1. Babicz Liliana Barbara
  2. Bács Luca
  3. Bali Vivien
  4. Balogh Tibor
  5. Börcsök Kata
  6. Danka Zoltán
  7. Ersching Fanni Sarolta
  8. Hazenfratz Georgina Patrícia
  9. Kovács Bence Viktor
  10. Horváth Gyula
  11. Siklósi Anna
  12. Szanati Roland
  13. Vakály Enikő
  14. Varga Fidél
  15. Weiszhausz Kitti



8.a

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Molerné Péterszegi Edit



  1. Baranyai Richárd Csaba
  2. Berencsi Zsolt
  3. Blumenthal Emma Fanni
  4. Bodony Csenge Bernadett
  5. Gölley Gergely
  6. Horváth Alexandra
  7. Járóka Aletta Veronika
  8. Komán Anilla
  9. Kovács Anetta Kira
  10. Ludányi Martin István
  11. Márton Fruzsina
  12. Selmeczi Dominika Viktória
  13. Serbán Koppány László
  14. Szabó Emese
  15. Szauter Dániel Miklós
  16. Szegvári Balázs
  17. Szőke Alexa
  18. Varsányi Áron
  19. Zentai Cintia



8.b

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Bartáné Rohály Erika




  1. Bartos Boglárka Kinga
  2. Bauda Nikolett
  3. Büki Gergely
  4. Czikora Máté
  5. Csépai Dániel
  6. Domonkos Anna Petra
  7. Góman Loretta
  8. Homoki Levente
  9. Horváth Evelin
  10. Keresztes-Nagy Laura Kata
  11. Kovács Milán Gábor
  12. Kovács Péter
  13. Kristó Nikolett Kinga
  14. Lakatos Anna
  15. Payer Sebestyén Zsolt
  16. Rutai Liza Mária
  17. Seres Dániel
  18. Török Lili
  19. Vakály Miklós
  20. Varsa Kevin




8.d

2018/2019. tanév

Osztályfőnök: Kanyukné Kornyicki Erika




  1. Chovan Nikol Zsaklin
  2. Farkas Olivér Dominik
  3. Fodor László
  4. Hartyánszky Kincső Réka
  5. Hegedűs Zsófia
  6. Horváth Karina Sarolta
  7. Keresztesi András Tamás
  8. Nagy Bence Alex
  9. Polgári Médea Henrietta
  10. Papp Benedek Bálint
  11. Portisch Márton
  12. Sárkány Péter
  13. Szanati Patrik